Nina Dobrev-o The Vampire Diaries

28. února 2010 v 20:27 | Belass |  Elena Gilbertová→ Nina Dobrev

Já prostě miluju anglický přízvuk, myslím, že je to tak sofistikované a krásné," říká kanadská herečka narozená v Bulharsku, Nina Dobrev.
V show, hraje Nina 17-ti letou Elenu Gilbert, dospívající dívku, která se snaží vyrovnat se smrtí svých rodičů.
"Elena je dívka, která si toho hodně zažila," říká Nina, 21. "Ztratí své rodiče při autonehodě a její bratr se řítí po sestupné spirále alkoholu a drogové závislosti, a tak se snaží být rodičovská postava ve své domácnosti. Je to druh zraněné dívky. "
První den, kdy je zpátky na střední v Mystic Falls, Elena potkává skličujícího a tajemného Stefana Salvatora, kterého hraje Paul Wesley.
V článku↓

Chemie mezi těmito dvěma postavami, je okamžitá, Stefan ale skrývá temné a smrtící tajemství - je upír. "Nejdříve Elena nemá tušení, že je to blood sucker (někdy se překládá jako pijavice, ale znamená to ten, co saje krev)," vysvětluje Nina se smíchem. "Je mezi nimi velká přitažlivost, kterou ani jeden z nich nemůže vysvětlit, ale jí jde oživot a pak se všechno zblázní. Lidé začnou umírat, mizet, jejich těla jsou nacházena bez krve. Každý se ptá, co se ve městě děje. "
Brzy se obejví Stefanův starší krutý bratr Damon, kterého hraje hvězda seriálu Ztraceni - Ian Somerhalder, který přišel do města, aby rozpoutal peklo. "Na začátku příběhu je vztah mezi Stefanem a Elenou, ale není to milostný trojúhelník," říká Nina. "Ale samozřejmě bych lhala, kdybych neřekla, že plakát k show nenastínuje možné budoucí dějové linie." Takže v reálném životě by vás který bratr přitahoval více? Citlivý dobrý kluk nebo nepolapitelný padouch (bad-boy)? "Myslím, že bych asi vybrala jejich dalšího bratra 'Deffana'," říká s úsměvem Nina.
zdroj:http://svetplnykouzel.blog.cz/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama